کلین کوکلین کو

انتخاب فرش مناسب اتاق کودک – قالیشویی و مبل شویی عباس کریمی

اتاق کودک جایی است که کودک در آن بازی می‎کند، می‎خوابد و استعدادهایش شکوفا می‎شود. بنابراین دکور اتاق باید متناسب با روحیه او باشد و در عین حال کودک را به خلاقیت تشویق نماید. در واقع انتخاب فرش برای اتاق خواب یک کودک کار سختی است، ممکن است تنها چند دقیقه بعد از پهن کردن یک فرش جدید با لک و…مواجه شوید.

نخ‎های مورد استفاده در فرش اتاق کودک، باید متفاوت از نخ‎های فرش سایر اتاق‎ها در نظر گرفته شود تا کودک بتواند به‎راحتی روی فرش راه برود، و باعث زخمی شدن دست و پای کودک نوپا نشود.

اتاق  دختر با اتاق پسر تفاوت‎هایی دارد. طبق عرف، رنگ‌های سرد برای اتاق پسران و رنگ‌های گرم‌تر برای اتاق دختران مناسب‌ترند؛ سرمه‌ای، آبی، خاکستری، فیلی، زرشکی و یشمی رنگ‌های مناسب دکوراسیون اتاق پسرها و رنگ‌های نارنجی، بنفش، صورتی‌چرک و…، مناسبت بیشتری برای اتاق دختر‌ها دارند. این تفاوت، تنها در زمینه رنگ‌بندی نیست. مدل، طرح و حتی نوع چیدمان در این زمینه می‌تواند موثر باشد. طبیعی است باید موقع انتخاب رنگ فرش اتاق کودک به سایر بخش‌های دکوراسیون اتاقش هم دقت کنید. رنگ پرده‌ها، رنگ ملحفه‌های روی تخت، رنگ سرویس خواب و کمد و حتی رنگ دیوارها، در این زمینه می‌توانند راهنمای شما باشند. بعد از انتخاب فرش مورد نظر می‎توانید از مجموعه دکوراسیون فرش آنلاین بخش کوسن‎، کوسن‎های کودکانه را متناسب با چیدمان و علاقه کودک دلبندتان انتخاب و از خوشحالی او لذت ببرید. 

بدون نظر

ارسال نظر

 
 

  تماس با ما

  جهت ارتباط با ما از طریق اطلاعات ذیل اقدام کنید

  Info@mrwashkarimi.ir

  شعبه مرکزی : اصفهان / خیابان حکیم (بازار فرش اصفهان) /بازارچه نو سرای بروجنیها

  031-35808080 / 031-35303030

  .

  شبکه های اجتماعی

  ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید

  آمار وب سایت

  • 58
  • 4
  • 12,877
  • 55,171